پس از سال‌ها خدمات در عرصه سلامت، با اکتسابِ شایستگی‌های لازم، جایزه سال سازمان جهانی بهداشت به دکتر محمدرضا مسجدی رسید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات، در مراسم روز جهانی بدون دخانیات، با حضور اساتید، اندیشمندان و جمعی از فعالان و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان در تالار ایوان شمس معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری تهران از خدمات و اهتمام دکتر محمدرضا مسجدی (فوق تخصص ریه) در عرصه‌ی سلامت تجلیل شد و جایزه سال سازمان جهانی بهداشت توسط دکتر کریستوفر هملمن، نماینده این سازمان در ایران، به دکتر محمدرضا مسجدی اهدا گردید.
لازم به ذکر است دکتر محمدرضا مسجدی بنیانگذار و دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، با ارائه طرح‌های خلاقانه همچون طرح پاد (پیشگیری استعمال دخانیات) و حضور در مجامع و رسانه‌های گوناگون در سال‌های اخیر، خدمات ارزشمندی را در زمینه آگاهی بخشی جامعه از مضرات و خطرات استعمال مواد دخانی ارائه نموده است.
همچنین طرح پاد یا پیشگیری از استعمال دخانیات، ویژه دانش آموزان از سال ۱۳۹۵ به‌صورت پایلوت و آزمایشی برای دانش آموزان پایه هفتم مدارس شهرستان ورامین با موفقیت اجرا شده است و نتایج قابل توجهی در راستای هدف دستیابی به شهر بدون دخانیات، حاصل گردید.

اشتراک گذاری این مطلب
تلگرام
واتس آپ
ایمیل
چاپ مطلب

آخرین مطالب

فراخوان های پژوهشی

اطلاعیه ها

همکاری با ما

آموزش