استفاده از هوش مصنوعی برای ترک دخانیات

استفاده از هوش مصنوعی برای ترک دخانیات

مصرف‌کنندگان می‌توانند برای دستیابی به اهداف ترک خود، به فلورانس به عنوان یک منبع اطلاعاتی مطمئن اعتماد کنند. او هم‌چنین می‌تواند به مصرف‌کنندگان دخانیات استفاده از خطوط یا برنامه‌های رایگان ملی را پیشنهاد کند که می‌تواند به آنها در مسیر ترک کمک کنند. شما می‌توانید از طریق ویدئو یا متن با او در ارتباط باشید.

از حدود 60٪ از مصرف‌کنندگان دخانیات در سراسر جهان که می‌گویند تمایل به ترک دارند، تنها 30٪ از آنها به خدمات مورد‌نیاز برای ترک، همچون مشاوران، دسترسی دارند.

ترک سیگار مهم‌تر از هر زمان دیگری است زیرا شواهد نشان می‌دهند که افراد سیگاری در مقایسه با افراد غیر‌سیگاری نسبت به ابتلا به نوع شدید بیماری کووید-19 آسیب‌پذیرتر هستند.

فلورانس با استفاده از روش ‘STAR’ باعث پیشرفت در عمل ترک شما می‌شود.

تاریخ ترک را تنظیم کنید.

مهم است که هرچه سریعتر تاریخ ترک خود را تعیین کنید. اختصاص یک دوره کوتاه به خود برای ترک، شما را متمرکز و با انگیزه برای رسیدن به هدف خود نگه می دارد.

به دوستان ، خانواده و همکاران خود اطلاع دهید. مهم است که هدف خود را برای ترک دخانیات با کسانی که به طور مکرر با آنها در تعامل هستید به اشتراک بگذارید.

چالش‌های تلاش خود را برای ترک آینده پیش‌بینی کنید. به خصوص در چند هفته بحرانی اول که به دلیل علائم احتمالی ترک نیکوتین و هم‌چنین موانعی که با ترک هر عادت ایجاد می‌شود، از همه سخت‌تراست.

محصولات دخانی را از محیط خود خارج کنید.

بهتر است برای خود یک خانه بدون دود ایجاد کنید، اجتناب از حضور محیط‌های دارای دود و درخواست از همسالان خود برای سیگار نکشیدن در اطراف شما.

فلورانس با فن‌آوری توسعه‌یافته  Digital People شرکت  Soul Machinesکه در سان فرانسیسکو و نیوزیلند مستقر است، با حمایت سرویس‌های وب آمازون و سرویس ابری گوگل ساخته شده است.


[1].Florence

[2]. World Health Organization

این مطلب ترجمه ای است از:

https://www.who.int/health-topics/tobacco/ai-for-quitting-tobacco-initiative

اشتراک گذاری این مطلب
تلگرام
واتس آپ
ایمیل
چاپ مطلب

آخرین مطالب

فراخوان های پژوهشی

اطلاعیه ها

همکاری با ما

آموزش