فراخوان حمایت از طرح ها و پروژه های تحقیقاتی نوآورانه در حوزه سرطان ریه

شروع کرونا در سطح جهان همه مردم و حکومت ها را از جنبه های مختلف تحت تأثیر قرار داده است. در این بین آمارهای بدست آمده در سطح جهان نشان می‌دهد بیماری های غیرواگیر به ویژه سرطان همچنان روند رو به افزایش داشته و دومین عامل مرگ و میر در اغلب کشورها محسوب می‌شود. سرطان ریه اولین علت مرگ به علت بیماری های سرطانی در سطح جهان است و تشخیص به موقع و درمان مناسب آن میتواند روند درمان بیماری را به شدت تغییر دهد.
بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان حمایت های پژوهشی سال ۱۴۰۰ را متمرکز بر موضوع سرطان ریه قرارداده است. بدین جهت از کلیه محققین در سراسر کشور دعوت میشود تا در صورت علاقمندی به پژوهش در زمینه سرطان ریه با اولویت روش های نوین، مقرون به صرفه، و قابل ارائه در زمینه غربالگری، تشخیص زودهنگام، و اقدامات درمانی موثر با شرکت در این فراخوان در جهت تولید علم در سطح بین المللی و حل مشکلات و چالش های نظام سلامت گامی مؤثر بردارند.
جهت اطلاعات بیشتر به دستورالعمل فراخوان به وب سایت رسمی بنیاد به آدرس (https://web-sa.ir) مراجعه نمایید. آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات پایان وقت اداری سه شنبه ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ می باشد.

دستور العمل فراخوان

فرم خلاصه پروپوزال

پوستر فراخوان

اشتراک گذاری این مطلب
تلگرام
واتس آپ
ایمیل
چاپ مطلب

آخرین مطالب

فراخوان های پژوهشی

اطلاعیه ها

همکاری با ما

آموزش